Wczasy z tańcem

Wczasy z tańcem DANCEWEEK 2021

XVII EDYCJA 23.08 – 29.08.2021

Rozpoczynamy od obiadu o godz. 14:00 – 23 sierpnia.

Nowa Kaletka jest urokliwą miejscowością letniskową położoną na granicy między Warmią a Mazurami nad jeziorem Gim posiadającym I klasę czystości i będącym jednym z najczystszych i najpiękniejszych akwenów w całym regionie. We wschodniej części jeziora, znajduje się niewielka wysepka, na której spotkać można przesiadujące kormorany.

Ośrodek Kłobuk położony jest na rozległym, ogrodzonym terenie nad samym jeziorem wśród sosnowych lasów. Ośrodek jest znaną bazą wypoczynkowo-konferencyjną. Do dyspozycji gości są kawiarnia, sala telewizyjna oraz sala taneczna, a także sala do tenisa stołowego, bilard, parking, plaża z pomostem i sprzętem wodnym oraz plac zabaw. Ośrodek jest znakomitą bazą do uprawiania turystyki pieszej oraz do zwiedzania pięknych zakątków Warmii i Mazur.

Zakwaterowanie odbywa się w całorocznych pokojach w budynku hotelowym lub domkach. Dojazd własny. Wczasy rozpoczynają się obiadem.

Zapewniamy:

• 6 noclegów w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, z TV, z widokiem na jezioro i balkonem lub w domkach z pełnym węzłem sanitatnym blisko jeziora
• Pełne wyżywienie
• Szkolenie z zakresu tańców latynoamerykańskich i standardowych oraz wieczorną praktykę taneczną
• Zajęcia w grupach dla zaawansowanych i dla początkujących (w tym poziom „0” – dla osób, które nigdy nie tańczyły) dwa razy dziennie
• Program tańca dla początkujących jest rozszerzony o tańce na wesela i prywatki
• Ognisko / grill z pieczeniem kiełbasek oraz beczkę piwa od organizatora
• Świetną zabawę i aktywny wypoczynek

CENA:

1470 zł od osoby – pokoje „duże”

1370 zł od osoby – pokoje „małe” – jedno z łóżek jest składane na dzień, po rozłożeniu wygodne i pełnowymiarowe

Przy osobach „nietańczących” (dzieci, dziadkowie), prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny zależnej m.in. od wieku dziecka.

W ośrodku dodatkowo płatna jest opłata klimatyczna będąca podatkiem lokalnym.
Zaliczka 250 zł płatna na konto Danceweek: 90 1140 2017 0000 4002 0625 5725 (Mbank)

Więcej informacji na:

http://www.taniec-warszawa.pl

tel. 501 644 634